7 grzechów internetowych polskich firm w internecie


W zeszłym tygodniu pojawił się nowy program w TVN CNBC pt.: Biznes w sieci. Program jest autorskim projektem prelegenta Semcampu Grzegorza Mogilewskiego.

Tak się złożyło, że zostałem zaproszony do pierwszego odcinka, w którym omawiamy kwestię wykorzystywania internetu w biznesie przez duże i małe firmy w Polsce. Temat rzeka, ale udało nam się wydestylować najważniejsze, według nas, błędy firm w Polsce jeśli chodzi o obecność w internecie. Program ma, w założeniu, zmieniać mentalność polskich przedsiębiorców w kwestii internetu, stąd temat jak najbardziej pasował jako wstęp do innych ważnych kwestii, które będą poruszane w programie.

Grzesiek Mogilewski, autor programu,  jest bardzo doświadczonym specjalistą w branży internetowej, który założył między innymi agencję reklamową Max Weber, a teraz prowadzi firmę Headway. Jest pasjonatem tematu i wizjonerem, który ma plan zmienić podejście do internetu w biznesie. Widziałem plany tematów kolejnych odcinków i zachęcam do oglądania, bo szykują się ciekawe tematy. Grzesiek,  prywatnie jest bardzo energiczną osobą, która zaraża pozytywnym podejściem swoje otoczenie. To zresztą widać w programie 😉

Biznes w sieci w każdy wtorek na żywo o 19:30 w TVN CNBC

Całość pierwszego odcinka na blogu Grześka Mogilewskiego

+ There are no comments

Add yours

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.