Majowe imprezy SEM warte uwagi


Dwa ciekawe przedsięwzięcia, która warto wziąć pod uwagę jeśli planujemy podnosić swoje kwalifikacje branżowe 😉

1. SEMcamp VI

Kiedy: 27 maja 2010

Cykliczne spotkanie specjalistów z branży SEM, organizowane jak zawsze Szkole Głównej Handlowej. Jak zawsze niekomercyjnie, jak zawsze wysoki poziom. Tym razem SEMcamp będzie trochę bardziej rozbudowany. I trochę bardziej poświęcony relacjom SEmitavs reszta świata(czyli spec.SEM vs szef, klient, itp.) Będzie panel dyskusyjny dotyczący SEO z udziałem osób związanych z tym tematem z obu stron barykady – usług i klientów. SEMcamp odwiedzi gość z siedziby Google w Irlandii Kaspar Szymanski znany jako Guglarz.

Będzie kilka prezentacji. Tym razem ma być ich trochę więcej niż zwykle. Swoje prezentacje będą mieli  Mariusz Gąsiewski (ittechnology.us), Kaspar Szymanski z Google, Mateusz Zyguła (Widzialni.pl). Jedną będę miał przyjemność sam poprowadzić dotyczącą problemu wykorzystania Google Analytics w biznesie. Będzie bardziej strategicznie niż technicznie bo wiem, że z tego obszaru na SEMcampie brakowało do tej pory prezentacji.  Myślę, że całkiem spore grono uczestników uda mi się zainteresować i zachęcić do dyskusji nad funkcją faktyczną i prawdziwą analityki w przeciętnej firmie.

Dokładne informacje i zapisy na oficjalnej stronie www.semcamp.com.pl

2. SearchMarketingWeek

Bardzo ciekawa inicjatywa firmy MaxRoy. Cały tydzień szkoleń z zakresu SEM. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. 10 specjalistów z różnych dziedzin SEM.  Można wziąć udział w 9 różnych szkoleniach w ciągu 5 dni.  Oczywiście można wybrać sobie dowolne szkolenia z całej puli lub skorzystać z pakietu.

Będę miał przyjemność razem z Bartkiem Berlińskim (MaxRoy.com) poprowadzić szkolenie z zakresu Google Analytics. Szkolenie z zakresu początkującego i średnio zaawansowanego. Będzie strategicznie i technicznie ale po ludzku ;).

Tydzień się już zaczął ale cały czas można się zapisać!

Wszystkie informacje są na stronie www.SearchMarketingWeek.com – Polecam!

1 comment

Add yours

+ Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.