Reklama w Google – publikacja dla małych firm


Mała prywata 🙂

Właśnie pojawiła się nowa publikacja pt. “Reklama w Google” – poradnik dla małych i średnich przedsiębiorców, której jestem współautorem wraz z Mariuszem Gąsiewskim. Poradnik został wydany przez wydawnictwo Poltext w bardzo ładnej formie i w pełnym kolorze.

reklama-w-google_188.jpg

Po co i dla kogo?

Naszym zamysłem była publikacja w stylu “nauka w weekend”. Chcieliśmy w jak najprostszy, przystępny i krótki sposób przedstawić najważniejsze aspekty reklamy w Google. Z mojego i Mariusza doświadczenia wynika, że właściciel małej firmy jest jest bardzo zajęty i nie ma czasu studiować internetu i opasłych materiałów. Z drugiej strony chce się reklamować, ale żeby zlecić to nawet firmie to dobrze jest przynajmniej wiedzieć na czym taka reklama polega. I właśnie po to jest ta publikacja. Można w przysłowiowy weekend albo w drodze do pracy przeczytać ją i poznać żelazne podstawy.

Co w środku?

W publikacji nie ma żadnych skomplikowanych, zaawansowanych aspektów prowadzenia kampanii AdWords. Są za to podstawy dotyczące zasad licytacji, budowania list słów kluczowych, tworzenia przekazów reklamowych i doboru stron docelowych. Są także podstawy reklamy w sieci reklamowej.

Podsumowanie

Moi rodzice deklarowali, że treść jest zrozumiała i przystępna. Testowałem też na mojej babci i szczerze powiem, że dużo lepiej zniosła tą publikację niż moją poprzednią książkę 😉 Także jestem dobrej myśli, że spodoba się i przyda polskiemu zabieganemu przedsiębiorcy

Publikację będę także dołączał jako jeden z bonusów i materiał pomocniczy do moich szkoleń z  AdWords 😉

2 Comments

Add yours

+ Leave a Comment