SEMcamp IX – rezerwuj czas 15 grudnia


Znamy już termin najbliższego SEMcampu czyli cyklicznego spotkania branży SEM.

Termin: 15 grudnia
Gdzie: Szkoła Główna Handlowa (SGH) – Aula A
Godziny: 10:00 – 18:00

Nowa Formuła

Tym razem mamy CAŁY dzień prezentacji 🙂 . Planujemy 6 prezentacji po ok. 40 minut + panel dyskusyjny. Będzie o AdWords, będzie o SEO, będzie o optymalizacji i nowościach.

Dokładny plan już wkrótce.

Wiele osób sugerowało nam abyśmy zrobili jeden pełen dzień zamiast dwóch dni i późnego kończenia z uwagi na to, że wiele osób dojeżdża z poza Warszawy. Udało się dzięki wsparciu prof. Andrzeja Hermana, Tymoteusza Doligalskiego i doktorantów z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie.

Tym razem to nie tylko spotkanie, ale już można powiedzieć konferencja 🙂

Czy SEMcamp jest za darmo?

I tak i nie. SEMcamp jest spotkaniem darmowym, jednak skoro organizatorzy i prelegenci nie biorą pieniędzy za dzielenie się wiedzą postanowiliśmy, że coś światu należy się od nas jako środowiska. SEMita to dobry stwór i jest czuły na cierpienie innych 🙂 Warunkiem wejścia na SEMcamp jest uiszczenie darowizny, w wysokości 100zł,  na rzecz ciężko chorych dzieci, którym pomoga fundacja Mam Serce. Tym razem chcemy pomóc dwóm dzieciakom i rodzicom, którzy od początku muszą być bohaterami naszych czasów nie z własnej woli:

Mikołajowi, który każdego dnia walczy o normalne życie,

Marcie, która dołączyła do nas niedawno a już musi być dorosła.

Wejściówka = pomoc

Ponieważ przy okazji ostatniego SEMcampu nasz pomysł spotkał się z dobrym przyjęciem i entuzjazmem przez uczestników, co było pewne, mamy nadzieję, że ten gest zostanie powtórzony przy okazji dużo mniej ważnych rozważań o PPC, SEO innych przyziemnych sprawach 🙂

Z uwagi, że to cały dzień i impreza będzie dość duża. Postanowiliśmy “wycenić” darowiznę na 100zł. Uważam, że to nie jest wygórowana cena za, myślę, dość dużą dawkę wiedzy i możliwość spotkania się branżowym gronie.

Zapisy i rejestracja

Zapisy i rejestracja już wkrótce na stronie oficjalnej SEMcampu

1 comment

Add yours
  1. 1
    Marcin M.

    Jak to dobrze, że jeszcze jeden dzień urlopu się ostał 🙂 Do zobaczenia na SEMcampie 🙂

+ Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.